.

.

Гроздобер Приклучок во Dimmable Ѕид Sconce 2 Пакет, Elibbren Hardwired Индустриски Lumiled Жица Кафез Ѕид Светлина со Dimmer Switch 5.9 FT Приклучок во Мозок, Селски Ѕид Светлина Тела за Headboard, С

Гроздобер Приклучок во Dimmable Ѕид Sconce 2 Пакет, Elibbren Hardwired Индустриски Lumiled Жица Кафез Ѕид Светлина

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Гроздобер Dimmer стил/UL наведени грло : Секој индустриски ѕид sconce приклучок во специјално доаѓа со 5.9 ft приклучокот на кабелот со dimmable switch, антички разговор дизајниран за да додадете контакт на текстура на вашиот дом, и да се подобри квалитетот на вашиот живот дома.Едноставен за инсталација : Нашата гроздобер ѕид светлина приклучок е лесно да инсталирате или да го замени светилки.Погоден за повеќето E26 медиум база светилки, Max 60w.(Светилки НЕ се вклучени)Забелешка : Треба да се заврши жици чекори за да го користите приклучокот на кабелот.Примена : : селски ѕид sconce светлина со кабелот тела карактеристики 180 степен прилагодливи агол, кој е совршен за кујна,трпезарија, спална соба , дневна соба, студија соба и ресторан.Во насока на донесување индустриски но ретро чувство на вашиот простор.Пакетот вклучува : 2 x гроздобер приклучок во ѕид sconce 2 x додатоци 1x упатство (Внимание : Светилки не се вклучени) .Направени на добар квалитетен материјал, кој е во состојба да ги обезбеди неговите услуги живот.Гаранција : 1 години гаранција.Ние нудиме на големо по-продажбата на услугата за нашите Lumiled ѕид sconce, ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Карактеристики 180 степен прилагодливи агол, maximumly осветлување на вашиот простор.УЛ Наведени Светилки Носителот : Elibbren светилка приклучок на ѕид sconce има УЛ сертификација за да се осигура дека вашата светлина тела може да се користи безбедно.Гроздобер Индустриски Стил : Гроздобер ѕид sconce дизајниран во жица кафез форма, со цел донесување индустриски но ретро чувство на вашиот простор.Карактеристики 180 степен прилагодливи агол, maximumly осветлување вашиот простор УЛ Наведени Светилки Носителот : Elibbren светилка приклучок на ѕид sconce има УЛ сертификација за да се осигура дека вашата светлина тела може да се користи безбедно.Гроздобер Индустриски Стил : Гроздобер ѕид sconce дизајниран во жица кафез форма, со цел донесување индустриски но ретро чувство на вашиот простор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата