.

.

LMJ Кујна Бања Тапа со Повлекување Од Спреј 360 степени Ротирачки Кујна Тапа Sprayer паѓачката Потоне Тапа

LMJ Кујна Бања Тапа со Повлекување Од Спреј 360 степени Ротирачки Кујна Тапа Sprayer паѓачката Потоне Тапа

DEN 818.40

Залиха
Достапно за вашата нарачка

1. Лесно да работат и да ја инсталирате : еден се справи со дизајн е напор, лесно да се контролира со вода и температура; брз врска систем и дупка инсталација; вклучувајќи и вода 2 линии за ладна и вода. 2. Повлекување од млазницата Се : стигнале црево и прилагодливи тапа чекан се направи полесно за вас да се исчисти и исплакнете; таа, исто така обезбедува јасна интероперабилност, со што на вашата секојдневна работа повеќе погодно. 3. 360° на ротација, висока arched вода штекер : 360° на ротација ти овозможува да стигнат до секој агол на потоне; висок лак млазницата обезбедува доволно простор и се чувствувате царинење. 4. Издржливи површински третман : отпорни на гребење, корозија и промена на бојата.Современиот и модерен стил када и туш чешми, олово-бесплатно, трајно, течење-доказ, долгорочна гаранција, лесно да се инсталира. 5. По-продажбата на услугата : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас во времето.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Тип : Кујна Faucet Appearance : мат black Features : висок лак gooseneck shape Material : Lead-free copper Cartridge : керамички диск cartridge Water функција : ладно mixer Overall висина : 17.7 инчи (45 cm)се справува со : една рачка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата