.

.

Ontracker Двојна Предизвикувачи Бонус Силикони Палецот Зафат Капа Покрие 4in1 Сет За PS3 Контролер

Ontracker Двојна Предизвикувачи Бонус Силикони Палецот Зафат Капа Покрие 4in1 Сет За PS3 Контролер

DEN 1089.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Со текстура шема дизајн, многу модерен и атрактивен.Dual Предизвикувачи за PS3 контролер овозможува дополнителна контрола, утеха и поткрепа за гејмери, таписерии и трајни производи за долго време се користи.Палец зафат ззп може да се заштити рокер копчето од гребнатини и прашина.Ви обезбеди добра рака се чувствуваат при играње игри.Идеален за конкурентни играчи на кои им треба малку повеќе зафат Лесен и удобен за да користите Компатибилен со PS3 контролори. 100% сосема нов и висок квалитет Со текстура шема дизајн, многу модерен и атрактивен Двојна Предизвикувачи за PS3 контролер овозможува дополнителна контрола, утеха и поткрепа за гејмери, таписерии и трајни производи за долго време се користи Палецот зафат ззп може да се заштити рокер копчето од гребнатини и прашина ви Обезбеди добра рака се чувствуваат кога играте игри се Идеални за конкурентни играчи на кои им треба малку повеќе зафат Лесен и удобен за да користите Компатибилен со PS3 контролори Додаток само, контролорот не е Вклучен!Боја : Како на слики прикажани Количина : 1 Сет (Како на сликите) 1.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Наместен на Двоен Предизвикувачи Додатоци(контролер не е Вклучен).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата