.

.

Килибар Продавница за Накит Балтички Килибар Ѓердан 13 инчи - Мулти боја

Килибар Продавница за Накит Балтички Килибар Ѓердан 13 инчи - Мулти боја

DEN 455.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Природниот Балтички Килибар Ѓердан.Сертифициран од страна на Националните Камења Лабораторија на Литванија.Безбедност Заврзана (Поединечно Заврзана) Монистра и еден "Пресврт Затворач" Затворање дополнителна Безбедност и да се Спречи Гушење. 33 - 34cm Долго.Мерка пред да го купат - Изберете вистинската големина за вас.Ние нудиме 100% Пари Гаранција за враќање на!Ако не сте задоволни со купувањето за било која причина, ќе се добие целосна наплата по производ се врати.Со алерген-слободен безбедност заклучување {без метал).Се чувствуваат безбедно кога купување на нашите производи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата