.

.

DOITOOL 4pcs Стакло Помине Shiners Стакло Нокти Датотеки Кристал Помине Сјај Бафер Полирач со Случајот за Природните Нокти, Маникир Алатки Избрани Боја

DOITOOL 4pcs Стакло Помине Shiners Стакло Нокти Датотеки Кристал Помине Сјај Бафер Полирач со Случајот за Природните

DEN 273.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Парична казна материјал не му наштети на ноктите, можете да ги убеди да ја користите.На Доградба На Акрилни Нокти Tools.Само исплакнете со тоа директно со вода после секоја употреба, лесно за одржување.Мала големина и преносни, можете да го носите со вас. , безбедни и хигиенски нокти.Стакло ноктите полирање се наместо тоа, нема потреба да го замени често други нокти датотека.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, достапен нокти датотека?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални нокти датотеки мора да ги задоволи потребите.еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Материјал : стакло, PP - Големина : 10. 80 X1. 80 X1. 40cm - Боја : Избрани Боја - Мала големина и преносни, можете да го носите со вас.- Парична казна материјал не му наштети на ноктите, можете да ги убеди да ја користите.- Стакло ноктите полирање се наместо тоа, нема потреба да го замени често други нокти датотека.-, безбедно и хигиенски нокти.- Само исплакнете со тоа директно со вода после секоја употреба, лесно за одржување.Пакет Вклучувајќи 4 x Нокти Датотеки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата