.

.

Alita Колекција На Возраст Од Црна 9 Висок Ѕид Sconce

Alita Колекција На Возраст Од Црна 9 Висок Ѕид Sconce

DEN 307.20

Залиха
Достапно за вашата нарачка

9" висок x 7" широк.Се протега 5" од ѕидот.Тежи 6 lbs.Користи еден максимум 60 вати candelabra сијалица (не се вклучени).Alita Колекција модерни ѕид sconce.Дизајниран од Каролин Детски за Крајот.На возраст од црн финиш.'Рѓа заврши акценти.Метална конструкција.Ткаенина внатрешна сенка.Опис на производот Крајот светлина тела се комбинираат премиум квалитет на материјали Со уникатни висок стил на дизајн.На возраст од блек метал со ' рѓа акценти.Со напредни производ, инженеринг и пакување арматура, Крајот одржува некои од најниска штета стапки во индустријата.Од Производителот Ткаени метални детали дефинирате овој современ изглед на ѕидот sconce.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата