.

.

Еден Морнар Телескоп на Дрво Стои Гроздобер Навигација Телескопот колекционерски предмети Табела Горниот Дом Décor

Еден Морнар Телескоп на Дрво Стои Гроздобер Навигација Телескопот колекционерски предмети Табела Горниот Дом Décor

DEN 936.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✅ Телескоп Цевка должина од 9 до 10 инчи Висина : 14 инчи кога продолжен. ✅ Боја : Антички заврши & Браун tripod Материјал : Месинг & Дрвени застане. ✅ Прилагодливи tripod и квалитетот оптика создаде зголемување на 12x, го прави лесно да се користи. ✅ Совршен подарок за дом и канцеларија décor, Морнарица пензионирани службеници, Наутички собирач или Гроздобер ентузијаст. ✅ Сите производи се хигиена и добро спакувани во нашиот магацин.Наведени & Бесплатен превозот од Античкиот Вибрации.Оваа прекрасна биро декоративни телескоп се направени со користење на цврстиот месинг & дрвени tripod.Тоа е полиран со антички заврши во тоа да се направи вистински класик.Квалитетот оптика создаде зголемување на 10x.Целта на леќите е заштитена од прес-одговара капа.Висина може да се прилагоди на 12 инчи со целосно проширување на tripod нозе.Идеален за оркестарот и kinki, фокусот е приспособена од страна ротирање на навој дел во близина на окуларот.Проширена должината на телескоп е 10 инчи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата