.

.

Got2b Volumaniac Косата, Коренот Се Зголеми, 6 Унца

Got2b Volumaniac Косата, Коренот Се Зголеми, 6 Унца

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

За луд јачина на звук.Луди корен се развива.Backcomb ефект.Драматична задржете.Оди лудо со луд волумен од коренот до врвот со got2b VOLUMANIAC корен кревање СПРЕЈ.Овој ексклузивен корен се развива технологијата ќе создаде лудо лифт треба да го однесете вашиот стил на сосема ново ниво.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата