.

.

Едноставна Houseware 6 Коцки Биро Документ Фах Организатор Снабдувањето со Лизгачки Фиока, Сребро.

Едноставна Houseware 6 Коцки Биро Документ Фах Организатор Снабдувањето со Лизгачки Фиока, Сребро.

DEN 587.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одлична за одржување Писмо/А4 формат, папки, неподвижна, биро додатоци.Топ 5 навалена коцки за лесен пристап до документите со 3 Фиока за замрзнување.Одлично за стационарни, биро додатоци. 6 мрежа писмо коцки со сребро челик мрежа изградба.Димензија : 13"L x 9"W x 15.5"Х. USPTO Патенти No : US9782996, Боја : Сребро.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата