.

.

Градина Сончоглед Соларни Светилки Отворено, Оркестарот Соларни Хоризонтален Пат Светлина, Водоотпорен Отворен LED Соларна Градина Светла, за Дворот Тротоарот Тер?

Градина Сончоглед Соларни Светилки Отворено, Оркестарот Соларни Хоризонтален Пат Светлина, Водоотпорен Отворен

DEN 472.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????[Уживајте во Вашата Градина во текот на Ноќта]- Убава и Вистински Sunflowers, Овие сончоглед светла соларни се едноставно прекрасни, особено во текот на ноќта!Светат во темница, овие соларни сончоглед светлата се направи вашиот совршен отворено градина оркестарот, патио оркестарот, двор оркестарот, дворот оркестарот, тремот оркестарот или тревник оркестарот!. ????[Auto On/Off]- Тоа ќе светне автоматски кога паѓа ноќта и исклучување на светлината автоматски в зори, без рачна работа.и да се сврти на автоматски во текот на ноќта до 8 часа кога целосно наполнета.На запалени сончоглед емитира поставен светлина во текот на ноќта, со што на вашата градина повеќе убава и романтична.Тоа може да обезбеди доволно светлина за да се обезбеди побезбедно и поудобно одење пат во текот на ноќта. ????[Совршена градина декорација Со тоа, ќе добиете убава courtyards и градини, како и задоволителен по-продажбата на услугата што ви ги даваме. 1. Тоа нема да биде во можност да го наплаќаат, освен ако не се сврти на префрлување. 3. Ве молиме не го погоди или пад овој производ за да се избегне штета. 4. Овој производ не треба да ја промени батеријата и може да се користи последователно за повеќе од 1 година. 5. Секој пат кога производот е целосно наполнет на сонце, тоа може да трае за околу 10 часа. 1. Тоа нема да биде во можност да го наплаќаат, освен ако не се сврти на префрлување.2. На водоотпорен дизајн е ограничена на дожд и влага, ве молиме да се потопи во вода.3. Ве молиме не го погоди или пад овој производ за да се избегне damage4. Овој производ не треба да ја промени батеријата и може да се користи последователно за повеќе од 1 година. 5. Секој пат кога производот е целосно наполнет на сонце, тоа може да трае за околу 10 часа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата