.

.

Генерички 24pcs Orthotic Помине Корекција Налепница Onyxis Bunion Педикир Нога Нега Алатка

Генерички 24pcs Orthotic Помине Корекција Налепница Onyxis Bunion Педикир Нога Нега Алатка

DEN 167.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Погоден за професија или домашна употреба. 100% Сосема нов и Висок квалитет.Материјал : Fiberglass.Се намали болката, го елиминира црвенило.Во прилог на површината на ноктите ќе произведува нагоре се повлече.Опис : - Намалување на болка, се елиминира црвенило. - Во прилог на површината на nailwill произведуваат нагоре се повлече , кои ќе бидат вградени во fleshof на ноктите е полека да се извади, правење на ноктите здрав раст andnail за да се вратите на нормален кривина, веќе не се вградени во месото. - Погоден за професија или домашна употреба.Спецификација : - Точка Тип : Ноктот Зацврстување - Материјал : Fiberglass - Боја : Транспарентна Големина : Прибл.4x24x0.3мм /0.16x0.94x0.01inch - Кутија Големина : Прибл. 2.6x2.6cm /1.02x1.02inch Package Вклучува : 24 X Ingrown Пети Ноктите Корекција Sticker Note : Напомена : Производ кутија за пакување ќе биде малку не е во согласност со сликата, умот, ве молиме внимателно поставените налози.1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од picturesshown на веб-страницата предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на yourmonitor и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.3. Ве молиме овозможи 1-2cm грешка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата