.

.

EASYGUARD EC002PP Полу Plug and Play, Далечински Дополнителен комплет, PKE, keyless Entry, Притисни Копчето Start, keyless Започнете Одговара за Копчето Старт Гас Мотор Ford F150 15-20, Еверест 13-17, Edge

EASYGUARD EC002PP Полу Plug and Play, Далечински Дополнителен комплет, PKE, keyless Entry, Притисни Копчето Start,

DEN 4439.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа EC002 PP-Fo2-A1282 полу plug and play PKE комплет само одговара за изберете копчето start за гас на моторот Ford F150 2015-2020, Mondeo 2013-2017, Еверест 2013-2017, Edge 2011-2016 само, да не се работи со другите возила не се листа овде.Полу Plug & play со OBD2 конектор & Т-темперамент, МОЖЕ да АВТОБУС компатибилен & фирмверот proloaded, само треба да поврзете неколку жици.Надградба на вашиот копче за почеток за да им помогнам да почне buton со PKE-пасивни keyless entry, далечински мотор start & touch лозинка за влез функција и повеќе функција.На бајпас модул е вклучуваат во комплет.Ќе треба да го отклучите/отстранување на управувачот за заклучување кога се направи на инсталацијата.Иако уредот е полу plug & play, ние ви препорачуваме да го инсталирате од страна на обучени аларм installer или професионална аларм installer ако немате аларм инсталација искуство.или ако не знаете како да се отстрани автомобили трим/странични панели и не знам како да го каде жица подигнат е поврзан.Почитувани Купувачи, ве Молиме прочитајте ги следниве содржини внимателно пред купување : Ова EC002 PP-FO2-A1282 полу plug and play PKE далечински дополнителен комплет само одговара за копчето старт гас мотор Ford F150 2015-2020, Mondeo 2013-2017, Еверест 2013-2017, Edge 2011-2016, не одговара за дизел верзија.не се работи со другите возила не се листа овде.Ве молиме бидете сигурни дека ќе имаат право на возилото како што се листа овде, додека за купување.Answer : ___________________________ Note : 1. при купувањето, ве молиме проверете опис на производот во оваа страница внимателно да се види дали кој е вистинскиот објект планирате да го купите. 2. На бајпас модул е вклучуваат во комплет. 3. Ќе треба да го отклучите/отстранување на управувачот за заклучување кога се направи на инсталацијата.4. Овој производ вклучува заобиколат модул ,не се потребни екстра заобиколат повеќе.Главна карактеристика : 1. Полу Plug & play, МОЖЕ да АВТОБУС компатибилни, само треба да поврзете неколку жици. 2. Полу Plug & play со OBD2 конектор & Т-темперамент. 3. Иако уредот е полу plug & play, ние ви препорачуваме да го инсталирате од страна на обучени аларм installer или професионална аларм installer ако немате аларм инсталација искуство.Главна карактеристика : 1. Притисни копче старт/стоп PKE-пасивни keyless entry Прирачник рака/lock & разоружа/отклучи го исклучите/коишто се слушаат аларм Далечински trunk премиерот Паника режим Камериер mode on/off поставување на Remote мотор старт/стоп Централната врата заклучување за автоматизација на Допир лозинка за влез за да го заклучите или отклучите екранот на автомобил Лозинка измени и ресетирање Програмирање метод.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата