.

.

LORVIES Симпатична Giraffes со Марами Розови Точки на Моделот Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција Туристички Ранец

LORVIES Симпатична Giraffes со Марами Розови Точки на Моделот Пелена Торба Ранец, Голем Капацитет Muti-Функција

DEN 1031.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Водоотпорен Оксфорд ткаенина може да биде многу добро да се спречи инвазијата на дамки, да ги задржи на пакет изгледаат уредно и хигиенски.Голем капацитет & Лесни овозможува максимизиран складирање сепак, лесен и со мал надворешниот изглед, мерење (L x W x H) : 10.6"*7.8"*14" (за 27*19.8*36.5 cm).Можете да ставите шише млеко, шише за вода, облека, пелена, крпа итн.Factional Прегради Двојно Патент Врвот, Ракување, Двојно-Рамо Појаси.Еден Голем главната преграда, Две шише странични џебови, Една пред патент џеб.За on-the-go мајки, & татковци слично, патување, продавница, прошетка, и работа удобно користење на 1 торба за сите ваши потреби.Muti-функција & Погодно : Можете да ја користите оваа торба како ранец и чанта.Прилагодено Дизајн, Посебен, Многу елегантен, погоден за шопинг, за патување и други прилики.Го Носат На Пелена Торба е се што треба да понесете со вас без разлика дали сте за еден ден патување или за долго патување.Оваа пространа торба има многу простор и прегради да се одржи и вашиот и бебето потреби и чувајте ги организира.Двојно патент повлекува дури и понуда на ергономски облик кој го прави лесно брзо да се повлече отвори чантата за да стигнат до објектите во еден кадар.Овој сестран ранец е направена од отпорен на вода.Ранец е дебела, прилагодлив ремени помогне да се дистрибуираат тежина рамномерно за удобно се вклопуваат.Оваа пелена торба може да се носи 2 начини.Ќе ви се допаднат леснотијата со која можете да ги транспорт овој пелена торба — тоа е ранец ремени, па можете да го носат на грб, на рамо, рака да го носат преку рамото како tote кеса и се справува со тоа да се задржи во рака.Осигурете се дека имате се што ви треба лесно достапни кога вие и бебето се излезени со Пелена Торба од ALIREA.Што и ти и бебето се планирани за тој ден, бидете сигурни дека ова бебе пелена торба доаѓа со вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата