.

.

Скриени Шпион Камера WiFi Мини Камера HD 1080P Мали Безжична Камера со IP Камера со Инфрацрвен Ноќ Визија Функција, што се Користи за Домашна Безбедност Камера Бебе Монит?

Скриени Шпион Камера WiFi Мини Камера HD 1080P Мали Безжична Камера со IP Камера со Инфрацрвен Ноќ Визија Функција,

DEN 479.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Далечинско гледање и споделување на конекцијата : Поврзете оваа мини скриена камера за да го 360 Eye стан, можете од далечина може да ги видите или снимање во реално време видео во секое време, насекаде.Покрај тоа, може да се види на видео во живо во исто време со вашето семејство (до 5 луѓе).Супериорен гледање angle Our мали мини камерата има 180-степен широк агол агол на гледање, што прави повеќе детали за вас, подобро од 150 степени.Можете да ги следите секој агол од вашиот дом/канцеларија/shop/дворот.Кристал двонасочна комуникација : Вграден звучник и микрофон, што ќе ви овозможи да комуницира со вашето семејство или вашата сакана милениче јасно и веднаш преку стан во секое време, насекаде.Многу погоден за домашна безбедност, бебе/стари лица/миленичиња/nanny за следење, итн.Smart движење откривање и ноќ визија : Нашата безжична камера автоматски ќе испрати предупредување за известување на вашиот телефон кога ќе се детектира движење на објектот.Благодарение на инфраред се намали филтер технологија, дури тоа може да ви обезбеди со појасна видео записи или слики во темница.Јамка снимање скриена камера : Овој безжичен шпион камера поддржува поврзување 2.4 G безжична мрежа и поддржува до 128 GB микро SD картичка (не е вклучен).Поради јамка снимањето, ако вашата картичка е полна, тоа автоматски ќе ги покрие најстарите Видео датотеки, така што не?т мора да се грижите за исчезнати критични моменти.Answer : ___________________________ Note : движење откривање дел треба да бидат избришани и рачно.Вашиот мини камерата евиденција видео во 720 P и 1080 P брзина, и автоматски ги дели клипови во 5-минутни видео клипови.Лесно поврзете надворешен USB 5 V полнач, така што нема да пропуштите ништо!Со иновативни анти-се тресат технологија, Shaopao мини камера е исто така добра за спортски ентузијасти и возбуда азил кои сакаат да го фати секоја минута од акција!.Мини скриени шпион камера ви овозможува висок квалитет на слики, без разлика дали е ден или ноќ.Вашиот мини камерата е спортски активира, заштеда на простор и време!. ● Во реално време Видео Снимање со 1080 P Видео Резолуција. ● Двонасочна Аудио и Движење Откривање Притисни Известувања & IR Ноќ Визија. ● Поддршка до 5 Корисници да го Споделат Истовремено. ● Playback / Слика / Јамка На Снимањето. ● Да се обезбеди Бесплатен СТАН за Далечински Пристап. ● Компатибилна со i OS и Android. ● Поддршка на Висока Брзина на Микро SD Картичка до 128 GB(Не се Вклучени). ● Само 2,4 GHz Wifi Компатибилни.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата