.

.

Искрени Друштво | Клуб Кутија | Чисти Свесен Пелени | Кактус Cuties + Черепи, Големина 3, 68 Брои, пакување може да се разликуваат

Искрени Друштво | Клуб Кутија | Чисти Свесен Пелени | Кактус Cuties + Черепи, Големина 3, 68 Брои, пакување може

DEN 550.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

СУПЕР ЕЛАСТИЧЕН СТРАНИ со flex + сила за оние wiggles + wobbles.QUILTED МЕУР СЛОЈ брзо привлекува wetness далеку за сувост можете да го допрете.ПЕЛЕНА ДОЛЖНОСТ WETNESS ИНДИКАТОР, бидејќи тоа е убаво да знаете кога вашето бебе има исчезна.БРЗО се АПСОРБИРААТ КАНАЛ задржи протекување под обвива за сувост на мува.НАПРАВЕНИ БЕЗ : Латекс, хлор обработка, мириси, или лосиони, бидејќи ние веруваме дека вие не треба да избере меѓу она што се работи и она што е добро за вас.Боја : Снег Многу Забава + Sled Нагоре.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата