.

.

KJGKV Бања Случаи Протеза Чаши Почиста Четки Кутии Сад со Кошница Протеза Држач, Четка Retainer Случај за Патување Retainer,Розова

KJGKV Бања Случаи Протеза Чаши Почиста Четки Кутии Сад со Кошница Протеза Држач, Четка Retainer Случај за Патување

DEN 2205.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Удобен:Добра алатка за чистење на протеза, Може да биде складирање протеза или чистење на протезата.Издржлив и лесен, Мини стил и лесно да се спроведе.Подарок:протеза бања случаи го прави лесен за носење на протези, каде и спречува случајно справување со штетите кои ги направи соодветна подароци за стари лица години во семејството, па дури и за патниците како мали складирање кутија.Дренажа дизајн : секој протеза носител е со одвод на послужавник, на две-на чело четка за чистење и миење на кошница, која им помага на исплакнете протези и исушете ги, без одлевање на течниот никаде на друго место.Разни користи : протеза кутии не само за протеза случај или прскалки на сад, но исто така може да се примени за зачувување на устата стража, pacifiers, залак чувари и ортодонтски апарати.Квалитетни материјали : нашата протеза чаши бања се направени од квалитетен материјал, кој е силна и отпорна на висока температура, безбедно и хигиенски, без чуден мирис.Опис : Спецификација на Производот : Product Димензии : Должина : Ширина : Висина 8*8.5*7cm Material : pp Quantity : 1 piece Features : Погодно:Добра алатка за чистење на протеза, Може да биде складирање протеза или чистење на протезата.Издржлив и лесен, Мини стил и лесно да се спроведе.Дренажа дизајн : секој протеза носител е со одвод на послужавник, на две-на чело четка за чистење и миење на кошница, која им помага на исплакнете протези и исушете ги, без одлевање на течниот насекаде else Please овозможи мала димензија разлика поради различни рачни мерења.Ако не сте задоволни со вашата нарачка, само нас контакт за итна помош.Ние ќе го направи тоа право за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата