.

.

500Pcs -Безбедност Иглички Обоени, 1.1 инчен Мали Безбедност Pin Комплет Шарени Асортиман Рефус за Quilting Облека Бебе Пелена Декоративни

500Pcs -Безбедност Иглички Обоени, 1.1 инчен Мали Безбедност Pin Комплет Шарени Асортиман Рефус за Quilting Облека

DEN 215.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

6 Мешани Бои : 1.1"(28mm) црвена, жолта,бела,портокалова,зелена, сина.6 бои може да биде избран за различни потреби.Издржливи Квалитет : Нашата безбедност иглички се направени со висок квалитет и отпорни на никел-железо обложено.без рѓа и тоа е не-токсични.безбедноста игли може да се користи за многу пати не ќе свиткана лесно.Широко Користење : Обоени безбедност иглички можат да бидат применети во многу предмети, како што се облека, quilting, накит и занаети, бебе пелени, фиксна џемпери, шалови, персоналните облека итн.ЕКСТРА БЕЗБЕДНО - безбедноста иглички имаат здрав безбедност заклучување, така што сребро безбедност pin во мини, мали, средни и макси исто така, може да биде идеално користи за quilting, шиење, изработката и во канцеларија. 【100% Гаранција】Сите наши производи се со Доживотна гаранција.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања.Ние ќе се потрудиме да ви обезбедиме 100% задоволство решенија.пакет : 500 PCS -1.1 инчен Безбедност иглички Color A складирање box Range на употреба : Безбедност Иглички Обоени може удобно да ги задоволи вашите дневни и конкретни потреби.Безбедност Иглички Обоени се од суштинско значење прибор за секоја комплет за шиење, може лесно да се поправи облека дефекти.Овие безбедност игли се идеални за шиење, quilting, занает проекти и голем број на секојдневните tasks The безбедност игли се практични fastener алатка поставена за домашен и канцелариски користи.Безбедност Иглички Боја за употреба во различни занает проекти, изработка на накит, облека, dressmaking, и шиење.Answer : ___________________________ Note : Не се погодни за деца под 36 месеци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата