.

.

Гласник Торба за Мажи 15.6 Инчен Платно Лаптоп Компјутер Торба Кожа Briefcase

Гласник Торба за Мажи 15.6 Инчен Платно Лаптоп Компјутер Торба Кожа Briefcase

DEN 1103.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

2"H * Лаптоп ракав : 15"L * 10"W Издржување 1.Издржување.Печати на враќање превозот етикета.Никогаш не дозволува водата да се впие во вашата торба. 1 * големи оддел со целосно поместена во сите страни за лаптоп;.ВОДООТПОРЕН .Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Назад рака може да се користи како рачка, обесени на мотор или точак, налага тоа да се носат на багаж. 1 * задниот џеб со патент за книги;2 * џебови со магнетни прилепува за лесен пристап;2 * странични џебови за мали шишиња и чадор;.Солиден мазна патент;. 2 * странични џебови за мали шишиња и чадор;. 2 * џебови со магнетни прилепува за лесен пристап;. 2 * внатрешна лизга џебови за мали gadgets;.27 kg Dimensions : 15.Наместо тоа, ги апсорбира многу вода, бидејќи е можно со дебел микрофибер рака крпа и оставете торба да се исуши.Никогаш не дозволува водата да се впие во вашата торба. * Briefcase за мажите е опремен со многу соба на 13 џебови, завршува хаос и да држи сè во уредни. 1 * Копчето клип да се откажам вашиот клуч во право позиција;.Избегнувајте производи за чистење со алкохол, терпентин или други минерални духови, како тие ќе бојата и се исуши кожа.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Ако торба се навлажни, не се користи фен за коса на тоа.Материјал : Солиден Восок Платно + Cowhide Вистинска Кожа.Ако торба се навлажни, не се користи фен за коса на тоа.Разлика од другите. - Надворешниот : . - Внатрешен : .Целосно поместена во сите страни лаптоп за замрзнување;. * Satchel кеси за мажите може да се носи како briefcase, прашка торба, crossbody торба преку рачка и торба.Избегнувајте производи за чистење со алкохол, терпентин или други минерални духови, како тие ќе бојата и се исуши кожа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата