.

.

Дома Основите Полица Винил Обложен Челик 6 Кука Кригла Носителот Багажник, Кафе/Чај Купот на Закачалка за Кујна или Кабинет Полиците, Организира Вратоврска или Пој?

Дома Основите Полица Винил Обложен Челик 6 Кука Кригла Носителот Багажник, Кафе/Чај Купот на Закачалка за Кујна

DEN 233.04

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПРОДАВНИЦИ ДО ШЕСТ ФИЛЏАНИ : Има до шест филџани, држејќи ги блиску на дофат на раката. (Чаши и Чаши не се вклучени).ПРИДАВА НА ПОСТОЕЧКИ ПОЛИЦА за ДА се ЗГОЛЕМИ ПРОСТОРОТ : решетката клипови за да внатрешноста полица за да ви даде повеќе простор.РАЗНОВРСНА UNDERSHELF ВИСИ РЕК : Одлична за бесење на копчињата, врски и прибор.ДИЗАЈНИРАН ДА се сака И ПОСЛЕДНИТЕ : Направен од ' рѓа-отпорни винил обложен челик.ЕДНОСТАВНО ПОСТАВУВАЊЕ : Лизгајте на полица или на долната страна на кабинетот.Има до шест филџани, држејќи ги блиску на дофат на раката.Решетката клипови за да внатрешноста полица за да ви даде повеќе простор.Одлично за бесење на копчињата, врски и прибор.Направени од ' рѓа-отпорни винил обложен челик.Лизгајте на полица или на долната страна на кабинетот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата