.

.

HIDEit Месеци 4 Оригинални PS4 Планината, Црна Челик Ѕид за PS4 Оригиналот, Безбедно Чување PS4 Конзола или во Близина Зад ТВ

HIDEit Месеци 4 Оригинални PS4 Планината, Црна Челик Ѕид за PS4 Оригиналот, Безбедно Чување PS4 Конзола или во

DEN 550.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЅИД ЗА ЛЕСЕН ПРИСТАП.Ѕид вашата Оригинална Play Station 4 и HIDEit зад ТВ за ултра-чиста подесување или DISPLAYit да покаже исклучите вашиот limited edition Оригинални PS4 во стил.ФЛЕШ ПЛАНИНАТА ДИЗАЈН.Дизајнирани специјално за Play Station 4 Оригинални, нашите HIDEit 4 Ѕид користи центар канал на PS4 да се обезбеди конзола.Дизајн го прави лесно да се слајд Play Station 4 Оригинални конзола во и надвор од ѕид.ЧУВАЈТЕ ГИ ВАШИТЕ PS4 КУЛ.На HIDEit 4 не ги блокира пропустливи отвори обезбеди максимална струење.За разлика од повеќето медиуми кабинети и ТВ stands, HIDEit 4 Оригинални PS4 Ѕид нема да стапица топлина, одржување на PS4 Оригинални конзола кул.ЧЕЛИК ЗА КРАЈНАТА СИЛА.Како вашиот ТВ ѕид, на HIDEit Оригинални PS4 Планината е направен во САД од 16 колосек, ладно валани челик за силата можете да им верувате.Прав-грб заврши нема да рѓа или чип и го заштитува вашиот Play Station од гребнатини.INSTALLit ВО САМО 3 ЛЕСНИ ЧЕКОРИ.Без комплицирани шаблони.Вежба не се потребни.Студ монтажа по желба.Вклучува рамна глава base завртки и base подлога оценет за 25 фунти за секој.Отвори се овозможи лесен пристап до сите порти и отвори.Усна слајдови во центар канал на PS4 да се обезбеди PS4. Позиција за диск пристап на десната или левата страна.Направен е во САД од 16-мерач, ладно валани челик за издржливост.Прав грб заврши штити PS4 од гребнатини.На HIDEit 4 Ѕид е совршен додаток за вашите Оригинални Play Station 4! Користење на нашата PS4 Планината можете да го СОКРИЕТЕ вашиот PS4 Оригиналниот за елегантни подесување или покажат ограничено издание на PS4 конзоли!Дизајниран за Оригиналниот примерок на Play Station 4, на нашите планината нема да го блокира било отвори, се обезбеди максимална вентилација.Иновативниот дизајн користи центар канал на PS4 да се обезбеди конзола во планината.Не се компатибилни со PS4 Тенок, PS4 Pro или Play Station 5 Конзола (Диск и Дигитален).Отвори се овозможи лесен пристап до сите порти и отвори.Усна слајдови во центар канал на PS4 да се обезбеди PS4.Позиција за диск пристап на десната или левата страна.Направен е во САД од 16-мерач, ладно валани челик за издржливост.Прав грб заврши штити PS4 од гребнатини.Креирајте ја вашата крајна игри се постави и да се СКРИЕ вашата Оригинална PS4 во минути со HIDEit 4 Play Station 4 Ѕид!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата