.

.

SUWOZYAN Мини Тело DV Клип Камера погоден за носене Безбедност Скриени Шпионски Камери, Преносни 1080P Џеб Cam Видео Рекордер Мали Спорт DVR Поддршка 1-32GB Micro SD Картичка M1_01

SUWOZYAN Мини Тело DV Клип Камера погоден за носене Безбедност Скриени Шпионски Камери, Преносни 1080P Џеб Cam

DEN 935.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

????Мала Големина&Преносни : мини тело cam е 3.74 инчи долго и 1.10 инчен широк,дизајниран со здрав клип втемелени низ објективот.Можете да носат лични тело камерата на вашиот облека.Алтернативно може да се задржи на погоден за носене камерата во вашиот џеб и лесно да се носат. ????High-definition 1080 P Видео & Лесно да се Работи : High definition видео снимање со мегапикселна.Работат со 3 копчиња, едно копче за снимање на видео, едно копче за не-снимање на видео и едно копче за слика, откако ќе го вклучите камерата, само еден притиснете за да започнете да снимате, друг притиснете за да го прекинете снимањето,за повеќе детали, ве молиме погледнете го упатството во прилог на производ. ????Надгради IR Ноќ Визија & Поддршка 1-32 G ТФ/micro SD картичка : вклучете го ноќниот видната функција,Невидливи IR светлата на моќ во слабо светло, на снимање акција со висока дефиниција 1920*1080p видео или слика,појасни во текот на ноќта.Оваа cam поддржува до 32 GB micro SD картичка (не е вклучен); ве Молиме да користите бренд голема брзина (Класа 10 или над) micro SD картичка и формат тоа пред првата употреба. ????Motion Detection : вклучување на движење откривање на функција,Кога движење е откриен, оваа камера веднаш ќе се снима видео запис до вашиот ТФ-картичка(Не се вклучени). ???? 1 Година Гаранција : Оваа мини погоден за носене камера изграден во 1000m Ah батерија; тоа може да снима околу 6 часа со едно полнење; можете да го полните мини камера и снимање на видео во исто време; кога ќе сакате да ги снимите повеќе од 3 часа, можете да се поврзете на cam за моќ банка или USB полнач.Ако имате било каков проблем или камерата има било кој квалитет на прашања, Доколку ги исполнуваат било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас со контактирајте со продавачот на.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата