.

.

HNZXIB Ладилник Фен 1.5m3 Завртка Воздушни Компресори Ладилник Компримиран Воздух, Фен

HNZXIB Ладилник Фен 1.5m3 Завртка Воздушни Компресори Ладилник Компримиран Воздух, Фен

DEN 2279.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Висока-перформанси разладниот систем, долг живот, ладилник компресор, добра вода отстранување ефект.Гас-вода поделба, нема потреба за топло почеток, инстант ладење во прилог на вода на.Електронски автоматски дренажа, поставете време интелигентни дренажа.Машина за поставување без посебни уреди, нула неуспех на работа.Машина без потрошни делови, едноставна операција, континуирано работење.Големина на : 1.5m3.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата