.

.

Атарот Детектор на Чад 32Gb Вклучени WiFi Движење Откривање на Скриени Камери Камера Ноќ Визија w. 180 Дена Режим На Батеријата & Магнетни Влошки Вдлабнати Светлина Трим ?

Атарот Детектор на Чад 32Gb Вклучени WiFi Движење Откривање на Скриени Камери Камера Ноќ Визија w. 180 Дена Режим

DEN 2879.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✔WIFI ОТ HOME SECURITY : Оваа лажна детектор на чад скриена камера е 2.4 Ghz Wi Fi-от, така можете од далечина може да го контролираат камерата, крак во реално време видео речиси насекаде или да зачувате видеа и фотографии за да вклучени 32 Gb мемориската картичка. ✔100% ЖИЦА-СЛОБОДЕН ТАЈНА КАМЕРА : Без кабли и жици нервози, само со брзо подесување на YIEYE стан на вашиот мобилен уред, можете да ја инсталирате оваа home security камера DIY.Можете да одберете да ги користите навртки или ленти вклучени за да го инсталирате во вашиот гаража, двор, бебе соба или било кој други места со Wi Fi. ✔STARLIGHT НОЌ ВИЗИЈА и СОКРИЕНИ HD ЛЕЌИ на КАМЕРАТА : Вграден-во "Без Сјај" ноќ визија Led диоди внатре за гледање до 30ft во целосна темнина во текот на ноќта времето и Тоа има сокриени 125 степени агол дното прикажување скриени леќи на камерата со бел ден HD Боја видео, сними со датум/време марка, никој нема да се сомневаат овој стандард не-функционални оган аларм детектор тајно во себе крие тајни IP nanny камера со вграден-во DVR. ✔ ПИР MOTION DETECTION : Вграден-во напредни ПИР сензор за движење работи кога детектор на движење е активен.Безбедносната камера фото рамка ќе испрати предупредување на вашиот паметен телефон и снимете краток 10-60 секунди клип сте одбрале да ја SD-Картичката вклучени,тогаш далечински репродукција или да преземете снимениот видео на вашиот телефон албум.Nu Cam SD евиденција 1280x720p за кристал HD видео, совршен за секој кој треба да го видите секој важен детал за вашиот имот, семејство или миленици!. ✔Прекрасен Божиќ Подароци & 180 ДЕНА екранот во МИРУВАЊЕ : Оваа нова чад аларм детектор стил Wi-Fi Nanny Камера доаѓа со 6000m Ah батерија изграден во должина до 180 дена времето на мирување е во движење откривање.Значи, вие не треба да ја полните тоа често (се препорачува за мал сообраќај област.Со една година гаранција и бесплатна техничка поддршка од НАС-базирана компанија, Nuvending служи и вредности на нашите клиенти со гордост.Разумен приватност треба да се почитува под федералниот/локалните закони.Прекрасен Денот на Вљубените Подароци : Одличен подарок идеја за деца & возрасните.NUNET камерата се погодни за родендени, забави, свадби, соба декорација, Божиќ, и годишнината подароци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата