.

.

EZY ДОЗА Ezy Доза Деца Носната Aspirator | Синус Олеснување и Слуз Морон за Бебе и Деца | Лесно да се Чисти и машина за миење Садови Безбедно, 1.28 Унца, Сина, (67113)

EZY ДОЗА Ezy Доза Деца Носната Aspirator | Синус Олеснување и Слуз Морон за Бебе и Деца | Лесно да се Чисти и машина

DEN 119.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ГРИЖА за СЕБЕ : Ezy Доза само грижа производи се дизајнирани да се направи чистење и нега на брз, лесен, и стрес-слободен.ЛЕСЕН за УПОТРЕБА : Нежно ги отстранува восок и остатоци од вашето дете е уво.ВКЛУЧУВА : 1 Носната Aspirator.ИЗГРАДЕНА МИНАТАТА : Квалитет на дизајн, Изградени да издржат повторна употреба.ЗДРАВО ЖИВЕЕЊЕ : Ezy Доза производи се направи живеат поздраво едноставно полесно.Ezy Доза Назален Aspirator - Назален Aspirator - Ова Бебе Booger Смена е дизајниран за да им помогне јасно слуз од вашиот малиот нос и да се направи полесно дишење.Тоа е лесно flex сијалица и отстранлив совет за едноставни за чистење.Главните карактеристики на Носната Aspirator вклучуваат : Лесна Употреба - Лесно flex сијалица компреси со минимален притисок применува, Лесен За Чистење - компоненти на aspirator расклопување целосно и се машина за миење садови безбедно за едноставни за чистење, Детето Безбедно - На aspirator е дизајниран со вашето бебе е безбедноста на ум .За Ezy Доза : Ezy Доза е лидер во лесен-за-користење лекови за управување со производи.Многу од нашите push-button пилула planners се одобрени од страна на Артритис Фондацијата за нашите леснотијата на користење на дизајнот.Ezy Доза производи се направи живеат поздраво едноставно полесно со производи како пилула секачи, пилула crushers и целосна линија на лесно пополнување planners.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата