.

.

MQW Бања Тапа Антички Месинг Бања Мијалник, Кујна Тапа Ѕид Монтирани Антички Машина за Перење Тапа Хотел Дома Месинг (Краток Главата) (Големина : 9.5 см)

MQW Бања Тапа Антички Месинг Бања Мијалник, Кујна Тапа Ѕид Монтирани Антички Машина за Перење Тапа Хотел Дома Месинг

DEN 2178.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : еколошки материјал, олово-бесплатно, заменливи керамички не-капе кертриџ за непречено проток на вода и долгорочна употреба.Една рачка/leverle една дупка дизајн за лесно проток и контрола на температурата бања сад потоне тапа, дек монтирани када тапа, се мијат слив тапа со флексибилни еден контрола.Дувачкиот изградба обезбедува висок квалитет и долговечност, погоден за домаќинство и за комерцијална употреба тоалет тапа.Издржливи површински третман спречува гребнатини, корозија и tarnishing.Модерна и современа стил када и туш фах тапа, олово-бесплатно, трајно, долгорочна гаранција, лесно да го инсталирате, мазна, долго-траен, капе-слободен керамички диск случај, течење доказ, тестирани 500,000 пати.Материјал : еколошки материјал, олово-бесплатно, заменливи керамички не-капе кертриџ за непречено проток на вода и долготраен use Single справи/се leverle една дупка дизајн за лесно проток и контрола на температурата бања сад потоне тапа, дек монтирани када тапа, се мијат слив тапа со флексибилни еден control Brass изградба обезбедува висок квалитет и долговечност, погоден за домаќинство и за комерцијална употреба тоалет faucet Durable површински третман спречува гребнатини, корозија и tarnishing.Модерна и современа стил када и туш фах тапа, олово-бесплатно, трајно, долгорочна гаранција, лесно да го инсталирате, мазна, долго-траен, капе-слободен керамички диск случај, течење доказ, тестирани 500,000 пати.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата