.

.

6.6 FT USB C до 1/4 Машки TRS Стерео Аудио Кабел, USB Тип C до 6.35 mm 1/4 DAC Помошен Адаптер Кабелот за Пиксели 4XL, Samsung Галакси Забелешка 10+/S20+, Засилувач, Миксер, Звучници, Слушалки, ?

6.6 FT USB C до 1/4 Машки TRS Стерео Аудио Кабел, USB Тип C до 6.35 mm 1/4 DAC Помошен Адаптер Кабелот за Пиксели

DEN 359.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

♪ 【USB C до 1/4 инчи Стерео Аудио Кабел】USB-C до 1/4 инчи (6.35 mm) TRS Кабелот е одлична за поврзување на паметен телефон, таблета, или лап-топ компјутери со USB-C порта излез интерфејс на аудио сигнал за стерео приемник, Засилувач, Миксер, Звучници, Слушалки, домашно Кино, или друг уред со 1/4" TRS Џек, користат за outputting Одлични аудио сигнал.Совети : НЕ се достапни за 1/4" да USB Тип C звук употреба. (Гитара, Електричен Бас и Пијано Тастатура). ♪ 【Широко Компатибилен】 USB Тип C до 6.35 mm 1/4 инчи Помошен аудио Адаптер донесува најновите DAC чипови компатибилен со USB C овозможено уреди, вклучувајќи Подлога pro/ Samsung Галакси S9 / S9 + / S10 / S10 + / Note9 / S8 / 8, Google Пиксели 3/3 XL / 2/2 XL, МИ 6, Huawei P10, P20, Huawei mate20, Sony Xperia XZ1 XZ2 XA2 U1tra и други повеќе Тип c уреди。. ♪【Висока Верност Музика】 : Вграден-во Напредни DAC Chip24bit / 96 KHZ резолуција : и 24 K позлатени конектори обезбедува подобар контакт и lossless звук пренос,обезбедување беспрекорна музика пренос и кристално квалитет на звукот, што ви овозможува да ја сакаат и уживаат во музиката,Ова е еден убав празник подароци за семејството. ♪【Супериорен Материјал】 оваа помошни аудио кабел е изработен од сребро-обложено диригент и фина ткаенина ткаени материјали да се направи.Тоа е повеќе луксузен и елегантен од најлон ткаат, Алуминиум легура случај и двоен слој најлон плетенка чувари против груби инсталира каде кабелот е tugged преку остри рабови, заштита од се scrathed,Не само силна, но флексибилен и поддршка најмалку 10000 пати приклучокот,има истегнување на корозија како и подолг живот. 6.6 ft должина лесно може да преживее дневно тешки за употреба. ♪【Уживаат Одличен и Професионални Услуги на Клиентите】 : имаме строга контрола на квалитетот на управување и да се обезбеди секој клиент 18-месечно пријателски клиент го поддржува.Било какви проблеми околу 1/4 помошен кабел, се чувствуваат слободни да контакт.Ние ќе им понуди на повеќето професионални и навремено да одговорат во 24hrs.Боја : сина Должина : 6.6 FT Материјал состав:Алуминиум легура случај и двоен слој најлон плетенка чувари Тип-c поврзување на аудио адаптер за да го Google Пиксели 2 / 2 XL / 3 / 3 XL, Samsung Galaxy S9 / S9plus / S10 / S10 плус / Note9 / S8 / поврзување на слушалки, звучници или Други 1/4 опрема.Стабилна аудио сигнал на пренос го прави овој производ одлична алатка.Топло Совети : Овој помошен кабел работи само за слушање аудио,не за полнење на телефонот или снимањето функција.Пакет содржи : 1 * USB C до 1/4 машки Премиум Помошен Аудио Кабел(6.6 ft).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата