.

.

Autel Целосен Систем MaxiDiag MD806 Про 2021 Најновите Дијагностички Алатка за Скенирање Надградена Верзија на MD802/MD808 Код Читач на пораки со 7 Посебни Услуги, Плус DTC Пребарува

Autel Целосен Систем MaxiDiag MD806 Про 2021 Најновите Дијагностички Алатка за Скенирање Надградена Верзија на

DEN 6120.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Меморија : 32 MB, 166 MHz.Дијагностицирање на автомобил и исклучување на Проверка на Моторот Светлина.Да добиете пристап до сите возило системи и subsystems, како што е Моторот; Автоматски Менувач; ABS/EPB/СРС Airbag/Масло; Суспензија; Аудио; IMMO Immobilizer; клима Уред; СОПИРАЧКИ; Авто Headlamp; СТАНКОВИЌ; е Радио за Автомобил Аудио; Автомобил Врата, Прозорци и др.0 инчен LCD екран со 800x480 resolutions Connectivity : Мини USB : 2.Тоа ви овозможува да : .Компатибилен со АКУРА, АЛФИ, AUDI, АУ FORD, БЕНТЛИ, BENZ, BMW, BUGATTI, CHRYSLER, CITROEN, ЕУ FORD, FIAT, FORD, ГМ, ХОНДА, HYUNDAI, INFINITI, ЈАГУАР, КИА, LANCIA, LAND ROVER, LEXUS, Maruti Suzuki, MAZDA, МИНИ, МИЦУБИШИ, НИСАН, "ОПЕЛ", ПЕЖО, РЕНО, SCION, СЕДИШТЕ, "шкода", СПРИНТЕР, СУБАРУ, SUZUKI, ТОЈОТА, ОПЕЛ, "Фолксваген", VOLVO. ✔️Масло Ресетирате за Моторот Ефикасност.Компатибилен со АКУРА, БЕНЦ, CHRYSLER, ФОРД, ХОНДА, HYUNDAI, INFINITI, KIA, LEXUS, МИЦУБИШИ, "РЕНО", SCION, СУБАРУ, ТОЈОТА, Фолксваген, АУДИ, БЕНТЛИ, BMW, BUGATTI, CITROEN, ЕУ FORD, ЈАГУАР, LANDROVER, MAYBACH, МИНИ, НИСАН, "ОПЕЛ", PEUGEOT, ПОРШЕ, СЕДИШТЕ, "шкода", ОПЕЛ, VOLVO.Со професионално ниво на возило дијагностички алатка MD806 ПРО, ќе бидете во можност да : .7 Услуга Функции : Autel MD806 PRO/MD806 е специјално дизајниран за да додадете 2 повеќе специјални функции (Гас за Појавување, ја Прилагодите/F), во споредба со MD808 (само 5 посебни карактеристики). ✔️Волан Агол Сензор (САС) Калибрација.0, Micro SD Картичка (16 GB). ✔️Електронска Паркинг Сопирачка (EPB) Ослободување за Безбедност. Сите Системски Дијагнози : Autel MD806 ПРО обезбедува ЦЕЛОСЕН систем дијагнози за основните дијагнози и услуги за достапните модули на возилото, а MD806/MD808 карактеристики само ЧЕТИРИ систем дијагнози за мотор, менувач, ABS и СРС. Што е Разликата?И Она што е за?.Компатибилен со ABARTH, АКУРА, АЛФИ, AUDI, АУ FORD, БЕНТЛИ, BENZ, BMW, BUGATTI, CHRYSLER, CITROEN, DACIA, ЕУ FORD, FIAT, FORD, ГМ, Holden, ХОНДА, HYUNDAI, INFINITI, ЈАГУАР, КИА, LANCIA, LANDROVER, LEXUS, MAYBACH, MAZDA, МИНИ, МИЦУБИШИ, НИСАН, "ОПЕЛ", ПЕЖО, РЕНО, SCION, СЕДИШТЕ, "шкода", СУБАРУ, SUZUKI, ТОЈОТА, ОПЕЛ, "Фолксваген", VOLVO.Целосна OBDII функции на овој скенер се ефикасни за да се брза .СПЕЦИФИКАЦИИ : .Компатибилен со ABARTH, АКУРА, АЛФИ, AUDI, БЕНТЛИ, BUGATTI, CHRYSLER, CITROEN, DACIA, DAEWOO, Dodge, ЕУ FORD, FIAT, FORD, FORD АУ, ГМ, HOLDEN, Хонда, HYUNDAI, INFINITI, ЈАГУАР, Џип, КИА, LANCIA, LAND ROVER, LEXUS, Maruti Suzuki, MAZDA, Мицубиши, НИСАН, "ОПЕЛ", PEUGEOT, ПОРШЕ, "РЕНО", SAAB, SCION, СЕДИШТЕ, "шкода", SUZUKI, ТОЈОТА, ОПЕЛ, "Фолксваген", VOLVO.Дијагностицирање на автомобил и исклучување на Проверка на Моторот Light Know што проблемот е во секое време на вашиот автомобил паузи down Help да се утврди дали тоа треба итно attention How многу треба да се очекува да се трошат за поправки.Димензии : 202 mm x 92 мм x 35 mm (8.【НАДГРАДЕНА ВЕРЗИЈА на MD806/MD802 +2021 НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈА OBD2 СКЕНЕР】Autel MD806 Pro е надградба на верзија Autel MD806/Autel MD802/Autel MD808, ДОЖИВОТНО БЕСПЛАТНА надградба . ✔️BMS (Батеријата Management System) Услуга.0 инчи ЛЦД со 800*4 8 0 резолуција на екранот, Брза РАКА Палецот Процесор водење на до 400 MHz, за да ви даде подобро корисничко искуство.Колку треба да се очекува да се трошат за поправки.Ќе бидете во можност да се дијагностицира со помош на автомобил и исклучување на Проверка на Моторот Светлина, и знае што проблемот е во секое време на вашиот автомобил, се распаѓа, кои ќе ви помогнат да се утврди дали тоа треба итно внимание, и колку треба да се очекува да се трошат за поправки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата