.

.

3pcs Бебе Teething Прстени, Силикони Teether со Штракаат Сензорни Teething Олеснување, Смирување Teether Играчки Смирува Бебето Заболување на Болка, Lollipop Слез Зебра Гризе Прстен Ор?

3pcs Бебе Teething Прстени, Силикони Teether со Штракаат Сензорни Teething Олеснување, Смирување Teether Играчки

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.Пакетот Вклучува : Постојат 3 стилови на teething прстен во пакет : Виолетова lollipop, розова слез, сина зебра.Должината на секоја teething прстен е 3.5*3.1 инчи, 3.3*3.3 инчи, 3.6*2.6 инчи.Исклучителен Дизајн : Овие слатки и шарени teething играчки направени од храна одделение силиконски, слободни од штетни супстанци.Широка Примена : : chewable играчки се дизајнирани за да овозможат визуелна стимулација и да помогне да се ублажат болката на бебето е teething.Придонесува за развојот на мозокот.Тешки и Долготрајни : Овој производ има средна цврстина.Тоа е погоден за бебиња кои се teething.Дури и долгорочна употреба се уште е многу издржливи.Нашите џвакање pacifier клипови има специјално текстура површината и мека на допир, која им помага на децата со АДХД фокус.Топло совети : Кога оваа силиконска играчка треба да се чисти, може да се печете со вода или сапуница вода.Доколку постои потреба за дезинфекција, исто така можете да ја исплакнете ја со врела вода.Стил : A-lollipop,слез,зебра.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата