.

.

HD1080P WiFi Скриена Камера Аларм Шпион Камера Движење се Активира Снимање Nanny Cam High Definition Видео Камера и Поддршка за IOS Android За Домашна Безбедност Камера

HD1080P WiFi Скриена Камера Аларм Шпион Камера Движење се Активира Снимање Nanny Cam High Definition Видео Камера

DEN 1581.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Оваа камера ПОДДРШКА 2.Движење откривање снимањето ќе се фати само кога движењето се открие и да се создаде видео датотека за секој настан.Производ Функција : СЛОБОДЕН Андроид и i Phone Стан, го Користите Вашиот PC или Mac за да ги Видите Снимените Видео – AVI Формат SD Картичка за Снимање – До 64 GB (Не се Вклучени) Резолуција 1920x1080 w/Прилагодливи Рамка го Оценувате До 15 FPS Движење Откривање на Снимањето на Датум / Време за Печат Движење Откривање Сигнали на вашиот Мобилен Телефон 1 Година Гаранција Пакување содржи : 1 CBH Wi-Fi Скриена Камера Безжична Аларм 1 USB Кабелот 1 Адаптер 1 User Guide. Ве молиме прочитајте ги инструкциите внимателно пред користење.Помазна видео квалитет, одличен ниско-светло видите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата