.

.

SLATIOM Затворени Мачки Отпадоци Кутија Маскирани Пан Фах Големи Автоматско Милениче Тоалет Анти-Поздравниот Лесно да се Чисти Миленичиња Куче Мачки Тоалет Фах Отпад

SLATIOM Затворени Мачки Отпадоци Кутија Маскирани Пан Фах Големи Автоматско Милениче Тоалет Анти-Поздравниот Лесно

DEN 10368.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : ПП.Големина : 62*48cm.Домашно милениче тоалет тип : Затворен тип.Материјал : Пластика.Нема потреба да се отстрани флип.Нема потреба за расклопување, прекривачот да се лопата мачка ѓубре, и да се избегне проблемот на отстранување на целиот капак во секој чистење на отпадоци.Поздравниот-доказ возилото, круг честички дизајн, им помогне на мачка да посебна прсти, да се спречи мачка песок, вентилација дупки, циркулацијата на воздух, купи подобро средина, но исто така лесно да ги собереш на корпата за ѓубре.Име на производ : Мачка Отпадоци tray Material : PPSize : 62*48cm Pet тоалет тип : Затворена type Cleaning е побрзо, полесно и побезбедно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата