.

.

CHXIHome 2 парчиња Отворено Кампување Врзани Стегне Багаж Тока Турнеја Рака, Отворено Товар на Рака, Карго Складирање Појас, Патна Торба за на Рака, Куфер Појас

CHXIHome 2 парчиња Отворено Кампување Врзани Стегне Багаж Тока Турнеја Рака, Отворено Товар на Рака, Карго Складирање

DEN 191.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Материјал : Полиестер.Цел : Пакет и чување на различни опрема во отворено кампување патувања или секојдневно живот.Тежина : 20g.Димензии : должина 115cm/45.28 во, ширина 25cm/9.84 во.Пакет се Вклучени : 2 парчиња Отворено Товар на Рака.Тежина : 20g Material : Polyester Color : Црна, Војска Зелена, Khaki Package се Вклучени : 2 парчиња Отворено Товар Strap Quantity : 2pcs Size : Вкупната должина 115cm/45.28 во, ширина 25cm/9.84 in Note : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме!2. Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Ако имате било какви прашања за овој производ,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас!Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и да се реши проблемот за вас.Ви благодариме за вашето купување!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата