.

.

АЗ Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Canon GPR48 (2788B03AA) употреба во ImageRunner 1730, 1740, 1750 (Црна, 1-Pack)

АЗ Компатибилен Тонер Кертриџ Замена за Canon GPR48 (2788B03AA) употреба во ImageRunner 1730, 1740, 1750 (Црна,

DEN 791.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

⭐ Пакет Содржина : Компатибилни Канон GPR48 Тонер Кертриџ (Црна) 1 Пакети. ⭐ Компатибилен со : Canon Image Runner 1730 Image Runner 1730i F Image Runner 1740 Image Runner 1740i F Image Runner 1750 Image Runner 1750i F. ⭐ Приближното Страница Принос : 15,100 Страници во кертриџ при 5% Покриеност на GPR48. ⭐ Отпечатоци високо-квалитетни слики и текстови. ⭐ Microchip се Вклучени : интелигентни чипови се направи касети да работи со вашиот печатач.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата