.

.

30PACK AG10 LR1130 1.5 V Копчето Монета Мобилен Батеријата

30PACK AG10 LR1130 1.5 V Копчето Монета Мобилен Батеријата

DEN 143.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Доколку вашиот уред користи некоја од следниве батерии, ова е она што го барате : 1130, AG10, DLR1130, SR1130, L1131, LR1130, LR54, 389, 189-1, 389 A, 390 A, D189, 189, G10, G10 A, GP89 A, KA54, RW89, V10 GA. 0 % Хг и Pb.Добиете Точната Свежи LR1130 Батеријата, Имаат Целосен 1.5 Volts Бесплатно, 3 Години рок на траење.Висок Квалитет : Тестирано под Строга Контрола на Квалитетот Стандарди.CE и ROHS Уверение.Одделение А клетки LR1130 Обезбеди Подолго траење на Батеријата и Долготрајни Моќ.Првенствено се Користат во Многу Мали Електроника, Види, Калкулатори, Играчки, Часовници, Ласерски Совети, Деца Книги, Медицински Помагала и така натаму.Она што Ќе Добиете : 30 PCS LR1130 Батерии во Точно Блистер Пакување.Тип : Алкална Батерија Модел : AG10 Напон : 1.5 V Дијаметар : 11mm/ 3мм Количина : 30 Pcs Друго име : 1130, LR54, DLR1130, SR1130,LR1130, L1131, LR1130, LR54, 389, 390,189-1, 389 A, 390 A, D189, 189, G10, G10 A, GP89 A, KA54, RW89, V10 GA.Погоден за : часовници, часовници, играчки, MP3 плеери, дигитални фото апарати, компјутери, далечински контроли, stopwatches, автомобил копчиња, термометри, итн.Неопходен за обезбедување на квалитет и посветеност : Висок квалитет на работата на батеријата обезбедува нема истекување, низок само празнење и долго издржливост, обезбедување на вас и вашето семејство со сигурен напојување.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата