.

.

YEPPUPPY Трајни и Стабилни Еден Покрена Мачка Вода Сад - Покачена Стакло Храна и Вода Сад за Мачки и Мали Кучиња - Стакло Милениче Сад со Дрвени Стенд - Промовира Миленич?

YEPPUPPY Трајни и Стабилни Еден Покрена Мачка Вода Сад - Покачена Стакло Храна и Вода Сад за Мачки и Мали Кучиња

DEN 1140.00

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ПОДОБРА ХИДРАТАЦИЈА : Ова покачена мачка сад има уникатен дизајн кој трикови миленици во пиење повеќе вода.Поради тоа што е направена од стакло, тоа искрите во сончева светлина, која може да го привлече вашето куче и мачка и да ги направи повеќе заинтересирани во вода.Ова може да им помогне да останете хидрирани и подобрување на нивното здравје.ЗДРАВ ДИЗАЈН (НАПРАВЕНИ во КОРЕЈА) : неверојатни покрена мачка сад доаѓа со дрвени стои дека е издржлива, сигурна, и изгледа прекрасна во секој дом setup.Оваа дрвени куче сад стојат држи вашиот кат чисти и го спречува вашето домашно милениче од движејќи се низ сад, а исто така им помага на тоа да јадете или пиете полесно.ОПТИМАЛНО РЕШЕНИЕ : осигурете се дека вашиот симпатична миленичиња пие доволно вода со нашата премиум стакло сад за мачки и кучиња!Лесен за употреба, практично, и супер-стилски, ова домашно милениче сад е одлично решение за сите домашни миленичиња мајстори кои сакаат да ги видат своите меки најдобар пријател среќни и здрави.НАПРАВЕН ДА ТРАЕ : Нашите ca храната сад е направен од дебела Arcoroc стакло, траен и здрав материјал кој ќе го помине тестот на времето.Можете да го користите ова домашно милениче стакло сад за било сува, конзервирана,полу-повеќето, или дома-готвена храна, како и вода.ГАРАНЦИЈА : Ако не сте задоволни со нашата милениче сад, ве Молиме да бидат слободни да контакт.Врвен квалитет стакло сад за мачки и кучиња;.Направени со 100% Arcoroc стакло;.Дебела и издржлив дизајн;.Здрав дрвени став;.Може искра на светлина, која може да направи миленичиња повеќе заинтересирани во вода;.Може да се користи со сите видови на храна и вода.Држи подот чиста и нула-доказ;.Стилски и модерен дизајн.вклучува Голем Милениче Сад, Средна Милениче Сад, Мали Миленичиња Сад.Некои од неверојатни карактеристики на овој производ : .Врвен квалитет стакло сад за мачки и кучиња;Направен со 100% Arcoroc стакло;Дебели и издржлив дизајн;Здрав дрвени застане;Може искра на светлина, која може да направи миленичиња повеќе заинтересирани во вода;Може да се користи со сите видови на храна и вода;го Задржува кат чиста и нула-доказ;Стилски и модерен дизајн.вклучува Голем Милениче Сад, Средна Милениче Сад, Мали Миленичиња Сад.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата