.

.

PLMOKN Увото и Носот Коса Тример Clipper Електрични Безболно Веѓа Лицето Коса Тример за Мажи Жени со LED Светло,Батерија-Управувана за Брада Sideburn

PLMOKN Увото и Носот Коса Тример Clipper Електрични Безболно Веѓа Лицето Коса Тример за Мажи Жени со LED Светло,Батерија-Управувана

DEN 767.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

✔ Интегриран дизајн, лесно да се користат и носат.Совршено grooms огромни веѓите и го отстранува грозен уво коса. ✔ Лесно да се справи со дизајн и вграден LED светло, гума анти-пропадна рачка овозможува да бидете повеќе цврсто во рака. ✔ Двојна краеви се на располагање, еден крај за средување на носот на косата, веѓите, mustaches, на другиот крај за фризура. ✔ Секој крај е опремен со два различни големини на чешел, погодно за вас да се контролира должината на косата. ✔ Напојува со 1 AAA батерии (не се вклучени).Увото и Носот Коса Тример Clipper Електрични Безболно Веѓа Лицето Коса Тример за Мажи Жени со LED Светло,Батерија-Управувана за Брада Sideburn Stereoscopic arched алатка која никогаш нема да му наштети на носната cavity The отворен тип отворот може да клип долго vibrissa во било direction Cutter главата материјал : не ' Рѓосувачки steel Powered од 1 AAA батерија (не се вклучени)Пакет се вклучени : 1 x Носот и Уво Коса Trimmer1 x Чистење Brush1 x Заштита Капак.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата