.

.

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Загреан Пешкир Железнички Криви WallMounted Електричен Приклучок, Тешко Жица 304 од не ' Рѓосувачки Челик, Електрични Крпа Рек Сушење Rack (Боја : Hardwiring)

XZGDEN Бања Ѕид Грејач Загреан Пешкир Железнички Криви WallMounted Електричен Приклучок, Тешко Жица 304 од не '

DEN 11211.36

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Ѕид-монтирани Крпа Потоплите , загрева вашиот крпи, ракавици, палта, маици, чорапи и панталони итн тивко во влажно и ладно време, да ги задржи вашиот живот свежи.Дизајниран за затоплување НЕ сушење.Но потоплите може да го забрзате процесот на сушење.Користење на висок квалитет на 304 нерѓосувачки челик, водоотпорен и електрична енергија доказ, рака полиран, висока температура отпор, приклучок и напон може да се конфигурира во согласност со барањата на клиентот.Оваа крпа потопол е поделена на приклучок и hardwired.ДОДАТОК : кабелот за Напојување излегува од задната страна на вертикална цевка со приклучокот.HARDWIRED : Скрие кабелот за напојување throught ногата и заградата на ѕидот директно.Преферирана материјал, класичен дизајн, безвременски, мазен облик, брзиот температура се зголеми, интелигентни постојана температура, без да се грижите.Безбедно и odorfree, energysaving и висок квалитет, еколошки и здрави, ги штити вас и безбедноста на семејството и здравјето на облека.Боја : Hardwiring.

Кон својствата

Color:
Chrome
Finish:
Polishing
Voltage:
110V-120V, 220V-240V
Power consumption:
105 Watts
Material:
304 Stainless Steel
Preheating Time:
5-10 minutes
Waterproof Level:
IP55
Dimension:
1000 x 600 x100mm
Package Includes:
Towel warmer x 1 :
Wall Mounting Accessories x 1 set :
English User Manual x 1 :

Најдобри предлози во категоријата