.

.

Стои Хартиена Крпа Носителот, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Хартија се Тркалаат Крпа Носителот Стои Багажник со Вшмукување Чаша База, Метал Ткиво се Залагаме за Ку

Стои Хартиена Крпа Носителот, од Нерѓосувачки Челик Кујнски Хартија се Тркалаат Крпа Носителот Стои Багажник со

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Инсталација Сајт : Погоден за рамен и мазен десктоп, не се погодни за нерамна десктоп.Моќен Вшмукување Чаша : Постои вшмукување чаша подлога на дното, и книжно марамче носител е стабилна.Тоа не се тресат кога кинење на хартија, само солза хартија со една рака; на вшмукување чаша може да се подобри стабилноста и може да биде цврсто фиксиран во место кога книжно марамче е растргнат off за да го спречи од ѓубрето над.Применливи Места : Погоден за употреба во кујната, countertops, јадење маси, бањи, тоалети, итн.Добро Материјал : Тоа е направена на просторот на алуминиум, што не е лесно да ' рѓа, и безбедно да се користи во влажни средини, како што се бањи.Тоа е многу погоден за ставање во близина на миење слив.Анти-лизгање : Постојат кружни paddings троа база за да се спречи хартија носителот се движат од место,Згора на тоа, поместена дното може да се задржи вашата маса без гребнатини.Книжно марамче носителот не слајд кога ќе хартија во приватни.Опис : 1. Материјал : Направена на просторот алуминиум, не е лесно да ' рѓа, и безбедно да се користи во влажни средини, како што се бањи.2. Применливи места : Погоден за употреба во кујната, countertops, јадење маси, бањи, тоалети, итн.3. Моќен вшмукување чаша : Постои вшмукување чаша подлога на дното, хартиена крпа носител е стабилен и не се тресат кога кинење на хартија, и ќе може да солза на хартија со една рака.4. Гравитацијата бафер дизајн : Гравитацијата бафер дизајн забавува брзината и прави кинење на хартија повеќе погодно.5. Мулти-цел : Продолжување на пол, може да се стави за еднократна употреба брише, ролна хартија за крпи, пластични заврши и калај фолија, итн.6. Монтажни дизајн : може да се расклопуваат слободно, што средства за чистење повеќе погодно.7. Вертикален дизајн : Вертикална поддршка род, вшмукување чаша на инсталацијата, табела врвот употреба, се стави таму каде што сакате.8. Инсталација сајт : Погоден за рамен и мазен десктоп, не се погодни за нерамна десктоп.Спецификации : име на Производ : Хартија се тркалаат holder Color : Black Material : Space aluminum Process : Anodizing Size : За 9.5*35*33*2.5 cm/3.74*13.78*12.99*0.98 инч (вкупна должина*вкупна висина*пол висина*пол дијаметар)Пакетот Вклучува : 1 Pc * Хартија се тркалаат holder6 Pcs * Вшмукување cup1 Pc * Screw Note : Инсталација чекори : 1. Стави во вшмукување чаша.2. Инсталирање на шрафовите во база.3. Завртка поддршка род на шасија.4. Се ставаат во хартиени крпи од врвот, инсталација е завршена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата