.

.

LKXHarleya УВ-Заштита Автомобил Завеса Страна на Прозорецот Sunshade Покрие Автомобил Sunshade Автомобил Завеси

LKXHarleya УВ-Заштита Автомобил Завеса Страна на Прозорецот Sunshade Покрие Автомобил Sunshade Автомобил Завеси

DEN 311.28

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Точка име : Црн автомобил сонцето стакло.Големина : S:100*54cm,М:113*50 CM,L: 126*52cm.Заштита на вашите најблиски во нивниот автомобил седишта и бустер места со примена на овие сонцето нијанси на задните странични врати на возилото.Со ова се обезбедува УВ заштита, намалување на сонцето сјајот, го намалува топлина, и го спречува вашите деца или домашни миленици од добивање на изгорени или да се прегрее.Употребата на автомобил sunshade завеса алатка за да може ефективно да се избегне безбедносните ризици предизвикани од страна на висока температура, во внатрешноста на автомобилот, нека автомобил повеќе од безбедност, во давање на автомобил кул во исто време, намалување на автомобил климатизација потрошувачка на енергија, сила да се заштити животната средина.Опис : Заштитете ги вашите најблиски во нивниот автомобил седишта и бустер места со примена на овие сонцето нијанси на задните странични врати на возилото.Со ова се обезбедува УВ заштита, намалување на сонцето сјајот, го намалува топлина, и го спречува вашите деца или домашни миленици од добивање на изгорени или да се прегрее употребата на автомобил sunshade завеса алатка за да може ефективно да се избегне безбедносните ризици предизвикани од страна на висока температура, во внатрешноста на автомобилот, нека автомобил повеќе од безбедност, во давање на автомобил кул во исто време, намалување на автомобил климатизација потрошувачка на енергија, сила за заштита на животната средина Карактеристики : Материјал:Полиестер мрежа Точка име : Црн автомобил сонцето стакло Големина на : S:100*54cm,М:113*50 CM,L: 126*52cm Боја : црна Забелешка : 1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.Ви благодариме! 2. Ве молиме овозможи 1-2 см мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата