.

.

Континентална Абразиви А5-10701452 Тип 27 Мелење Тркала, 7-Инчен од 1/4-Инчен со 7/8 Инчи

Континентална Абразиви А5-10701452 Тип 27 Мелење Тркала, 7-Инчен од 1/4-Инчен со 7/8 Инчи

DEN 202.32

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Метал, Тип 27 Депресивни Центар.Мелење Тркала.Макс. ВРТЕЖИ во минута 8,600. 7-инчен од 1/4-инчен со 7/8 инчи.Континентална Абразиви е лидер во абразиви индустрија уште од 1970 година. Нашиот бренд е доверлив од страна на професионалци за идните генерации со светска класа изведба и најдобра вредност во првите редови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата