.

.

Потрагата Линк Кабел 16ft, Oculus Потрагата 2 Линк за Кабел, со Голема Брзина за Пренос на Податоци, & Брзо Полнење USB C 3.2 Gen1 Компатибилен Кабел за Oculus Потрагата Слушалки и P

Потрагата Линк Кабел 16ft, Oculus Потрагата 2 Линк за Кабел, со Голема Брзина за Пренос на Податоци, & Брзо Полнење

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

【PC ЛИНК КАБЕЛ】:се Поврзува на вашиот Oculus Потрагата слушалки за гејмерски КОМПЈУТЕР со користење на овој компјутер линк кабел, тогаш можете да играте широк спектар на Oculus Судир апликации и игри. 【СОВРШЕН 16 FT ДОЛЖИНА】:кабел достигнува 16 ft долго, обезбедување на добро искуство со флексибилен, лесен за издржливост.Најлон Плетенка Кабел со Засилен Посебен Вид Олеснување Дизајн не Ќе Остане Метежот-слободни. 【USB 3.2 ГЕНЕРАЛОТ 1】:трансфер на Податоци го оценувате до 5 Gbps, со што се овозможува тоа се поврзува Oculus Линк Програмата без задоцнување.Ве молиме бидете сигурни да го приклучок во USB 3.0 slot на матична плоча или графичкиот процесор за да се обезбеди оптимална ефикасност. 【90 степени АГОЛ ГЛАВАТА ДИЗАЈН】:USB C 90 степени Агол Крај па тој не се држи надвор & е лесен за користење со Потрагата VR слушалки. 【ОНА што ЌЕ ДОБИЕТЕ за】 : PC линк кабел 16 FT компатибилен со Oculus потрагата.Брза испорака,брод од САД.Обезбедуваат исклучителна пакет и пријателски услуги на клиентите.УЖИВАЈТЕ во PC-VR ИГРИ линк кабел за да се поврзете oculus потрагата 2 слушалки на игри на КОМПЈУТЕР, па ќе може да игра широк спектар на oculus судир апликации и игри. 90 СТЕПЕНИ КОНЕКТОР & СИТ СЕ ВКЛОПУВААТ.Нашите полнење кабел карактеристики 90-степен, десен агол конектор наместо директно крајот конектор, овозможувајќи ви за удобно да го видите телефонот во режим на пејсаж да се види на филм или да се движите низ медиумите во полн екран.На тенок метал конектор има сит и безбедна се вклопи во вашиот телефон полни порта, дури и преку обемни телефон случај. 5 GBPS БРЗИНАТА НА ТРАНСФЕР.Линкот кабел за Oculus потрагата 2 и игри на КОМПЈУТЕР, USB C до USB 3.0/ 3.1. Префрлување на податоци во и од сите ваши USB-C уреди со брзина до 5 Gbps.СТАБИЛНА : единствена спирала заштитен слој води надворешни влијанија сигнали во земјата, правејќи податоци синхронизација постабилна.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата