.

.

Косата Четка Гребло Бамбус Hairbrush - 2 ПАРЧИЊА Дрвени Влакна Четка за Долго Кратко Дебели Тенка Директно Кадрава Брановидна Сува Коса за Мажи Жени

Косата Четка Гребло Бамбус Hairbrush - 2 ПАРЧИЊА Дрвени Влакна Четка за Долго Кратко Дебели Тенка Директно Кадрава

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

ЕЛАБОРАТ CRAFTMANSHIP : Од гребло коса четка е направен со природна гума и одржлив бамбус,дури и игли се 100% бамбус!Тоа може да се спречи статички електрицитет и помогне да се создаде елегантен и сјајна коса.ДРВЕНИ ПРИРОДНИ БАМБУС КОСА ЧЕТКА : Заоблени краеви дрвени влакна помогне да се природно состојбата на вашата коса и масажи скалпот и го стимулира протокот на крв, што резултира со здрава коса.ОДГОВАРААТ за СЕКОЈ ТИП на КОСА – На hairbrush е одлична за дебели, тенки, кадрави, долго, кратко, и сува коса.Ние се комбинираат предностите на користење на дрвени влакна четка со моќта на косата четка во собата, па можете да уживате во најдоброто од двата светови.ЛЕСЕН за КОРИСТЕЊЕ, ЛЕСЕН за ЧИСТЕЊЕ : природна коса четка се чувствува удобно да се користи и ви дава сите бенефиции на гребло коса четка .Неопходно е да се исчисти овие hairbrushes редовно да се осигура вашата коса да остане здрава.СОВРШЕН ПОДАРОК ИДЕЈА : Четка косата може да биде совршен подарок за Денот на Вљубените, Ден на Мајката, денот на Благодарноста, Божиќ, Годишнина и Роденденот на вашата девојка сопруга, мајка, сестра и пријатели.Косата Четка во Собата може да се користи од страна на мажите, жените и децата.Можете да го користите без оглед на вашата коса должина или texturec, како тоа ќе нежно четкање на косата додавање сјај и подобрување на текстурата.Редовни два пати на ден четкање ќе ја подобрат вашата коса здравје.Нашите гребло коса четка, исто така, додава жив волумен и сјај на права коса, и со условите и малку олабави навивам за кадрава коса.Уживајте во вашиот секојдневен живот или патување на начин со DOMAX најдобар коса четка.Четкање Коса 100 Удари Дневно.Секој мозочен удар треба да биде на целата должина на косата.Ние препорачуваме четкајте ги забите двапати дневно.Наутро и пред спиење.Ние, исто така препорачуваат да се четка пред перење коса да се отстрани јазли.в.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата