.

.

ONLYKXY Хартиена Крпа Држачот за Ѕид/Под Кабинет,Згусне боја прскање железо,Без Дупчење,Хартиена Крпа Носителот Фармацевт Под Кабинет Хартија се Тркалаат Носителот н?

ONLYKXY Хартиена Крпа Држачот за Ѕид/Под Кабинет,Згусне боја прскање железо,Без Дупчење,Хартиена Крпа Носителот

DEN 206.16

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Одлична за употреба во области каде контра простор е ограничен, како што се кујни, dorm простории, гаражи, работилници и повеќе, држи вашиот worktop јасно и уредно.МУЛТИ ФУНКЦИЈА : Хартиена крпа носителот не е само погодна за хартија тркалање.Можете исто така да се откажам партали или пластични заврши во кујната, и ткива во дневната соба.Исто така, може складирање вашата бања пешкир, марами и врски.Едноставен ЗА ИНСТАЛАЦИЈА И УПОТРЕБА : Без дупчење, без да го оштети вашиот мебел.Без алатки, само се откажам и да игра.Тоа е лесно да се инсталира и да ги отстраните.Така можете исто така да поставите и да го користите виси хартиена крпа носителот каде ви се допаѓа погодно и да ви помогне да се направи целосна употреба на кујнскиот простор.ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на енергија : Може да се залепи вертикално, хоризонтално, и слајдови во под полицата на кабинет или шкафот, нема да го окупира дополнителен простор.Чувајте ги вашите кујна соба организирани и во цел.ТЕПАМ се НАСЛИКА ПРСКАЊЕ со ЖЕЛЕЗО се : Железо материјал се третира со површина спреј во боја, не е лесно да ' рѓа, добро лого, издржливи.ОПИС на ПРОИЗВОДОТ : име на Производ : Хартиена крпа носителот Материјал : Железо Боја : Бела (Како што сликите покажуваат) Инсталација Метод : Ѕид-монтирани Димензија : 27×10см/ 10.62×3.931 инчен (Прибл.) Нето Тежина : 290g (Прибл.) Пакет се Вклучени : 1pc * Кујна Хартија Закачалка (не вклучуваат кујна ролна хартија) КАРАКТЕРИСТИКИ : * 100% сосема нов и висок квалитет * Широко се користи за чување валани хартија, брише, кујнски прибор и сл. * Погоден за виси на партиција одбор на кабинетот и гардероба * Нема tools инсталацијата се потребни, лесен за инсталација и отстранување * Одлична изработка, без оштетување на мебел * Smart дизајн, да се направи целосна употреба на простор * Изработени од високо квалитетен материјал, издржлив и сигурен ЗАБЕЛЕШКА : Поради светлосни ефекти, се следи светлината, контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Ве молиме овозможи 1-2mm се разликува поради прирачник за мерење.Проверете детални големина на книжно марамче носителот доколку тоа се вклопува во вашиот кабинет, пред да купите.Ви благодариме.ONLYKXY ВИ БЛАГОДАРИМЕ за вашето доаѓање, ве молиме не двоумете се да ни e-mail за било какви прашања.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата