.

.

Кристал Слика Техника - HDMI KVM Switch Dongle за Кристал Слика Техника Cat5 KVM Switch (HDMI USB Dongle)

Кристал Слика Техника - HDMI KVM Switch Dongle за Кристал Слика Техника Cat5 KVM Switch (HDMI USB Dongle)

DEN 2121.60

Залиха
Достапно за вашата нарачка

КАРАКТЕРИСТИКИ - Cat5e / Cat6 HDMI / USB Dongle за РМ-147-19 W-Cat5-08. Овозможува обичај Cat5/Cat6 кабел должини, поврзување на серверите до 100 ft од KVM Switch.Се меша и натпревар со Кристално Слика Технологии други Cat5 KVM Switch Dongles (VGA, HDMI, DVI, Display Port).КОМЕРЦИЈАЛЕН DONGLES - работи Само со Кристално Слика Технологии Cat5 KVM Прекинувачи.КОМПАНИЈАТА БББ А+ рејтинг, Над 5.000 набљудувачите се продава / COMPLIANCE - c UL, CE & FCC, LVD, Ro HS2, ДОФАТ, и TAA Согласност.VGA KVM Switch Dongle - HDMI USB Интерфејс за Cat5 KVM Switch - компатибилен со Cat5e & Cat6 (ДЕЛ#B07 Z9 LHLKW) * * * * * За дополнителни Cat5e/Cat6 Dongles - ПРЕБАРУВАЊЕ ДЕЛ# B07 Z9 PS74 L (за VGA USB Dongle), ДЕЛ# B07 Z9 QS6 BP (за DVI / USB Dongle), ДЕЛ# B07 Z9 Q8 BQL (за DISPLAY PORT / USB Dongle).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата