.

.

За Мојот Пријател Фах Керамички Прстен Јадење Декоративни Накит Послужавник за Bestie BFF Сестра, Единствен Пријател Роденден на Божиќ Подароци Значајни Подароци за П?

За Мојот Пријател Фах Керамички Прстен Јадење Декоративни Накит Послужавник за Bestie BFF Сестра, Единствен Пријател

DEN 335.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Декоративни Прстен јадење : Направена од одличен квалитет глазирани керамички, Добро спакувани со подарок кутија.(мали ситните не се вклучени).Расположение напишано во Плоча:Посебни,Сакаше,Неизмерно,Сила,Поддршка на,Доверливи,Слатка.Совршен Подарок за жените : Одличен роденденски подароци, Божиќ подароци, годишнина подароци идеи за вашата сестра, душата сестра ми, сестра ми во законот, вашиот женски најдобри пријатели, besties, BFF, девојка, пријатели, соработници.Само искажете вашата љубов кон нив.Мерки околу : 4.3"L x 4.3"W x 0.5"H. Совршен за канцеларија или спална соба украсување коцки, тоа е одличен начин да се прикаже и ги организирате вашите прстени, ѓердани, нараквици, белегзии, обетки и други парчиња накит без да се грижиш за губење на нив.Ако не сте задоволни со стоката, ве молиме контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви послужи wholeheartedly.Боја : Бела 1.Посебни печатени зборови и модели накит плоча прстен носител 2.Прстен јадење или прстен плоча прави голем дар за неа,birthday (Роденден), Божиќ,денот на Мајката,Свадба,Матура..Повеќе Информации за Прстен носителот МАТЕРИЈАЛ : Керамика ПРСТЕН ЈАДЕЊЕ ОБЛИК : Плоштадот ДИМЕНЗИИ : 4.3"L x 4.3"W ПАКЕТ : Исклучителна кутија за пакување ТЕЖИНА : 7.4 оз.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата