.

.

DOITOOL 5pcs Протеза Кутија Протеза Првенство Протеза Случај со 5pcs Четка Протеза Бања Чистење Впива Чаша со Цедилка Устата Стража Ноќта Заболување Retainer Контејнер (Мешан

DOITOOL 5pcs Протеза Кутија Протеза Првенство Протеза Случај со 5pcs Четка Протеза Бања Чистење Впива Чаша со Цедилка

DEN 1552.80

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Протеза Четки Retainer Случаи Садовите За Складирање Протеза Заштита Кутии.ИЗДРЖЛИВИ ПРОТЕЗА СЛУЧАЈ : Направен од висока температура отпорни, цврсти, трајни и медицински одделение PP материјал, оваа протеза бања чистење впива купот е безбеден и хигиенски.На ПЛАКНЕЊЕ КОШНИЦА ЗА ЛЕСНО КАПЕ И СУШЕЊЕ : протеза бања кутија е опремен со кој се одвојува миење на кошница која им помага на капе влажни протези и исушете ги, брзо без одлевање на течниот никаде на друго место.И бонус четка за оние тешко да се постигне пукнатини дека треба малку повеќе чистење.Машина за миење САДОВИ БЕЗБЕДНО ПРОТЕЗА САД : Едноставно чистење во мијалник со топла вода, што ќе ви овозможи безбедно и санитарни место за чување на вашите скапи невидливи aligner коцки.Подобро за чување на протеза или чистење на протезата.Whatâ€s повеќе, оваа протеза кутија го прави лесен за носење на протези, каде и спречува случајно справување со штетите.Идеален подарок за стари лица години во семејството, па дури и за патниците како мали складирање кутија.ШИРОК СПЕКТАР НА УПОТРЕБА : Bearals Протеза Кутии не само за протеза случај или прскалки на сад, но исто така може да се користи за складирање на устата чувар, ноќ чуварот, invisalign, pacifiers, teethers, високо - заврши нежен накит, гуми за џвакање, се чувствува чувари и ортодонтски апарати.Опис Протеза Четки Retainer Случаи Садовите за Складирање Протеза Заштита Кутии Карактеристики - Материјал : ПП Боја : Избрани боја, Големина : 8. 70 X8. 00 X6. 00cm 3. 42 X3. 14 X2. 36inch Пакет Вклучувајќи 5 x протеза кутии 5 x протеза четки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата