.

.

12 Парчиња Лице Покривање Lanyard Носителот Лице за Покривање на Рака Продолжување Кука Не се Лизга Лице Покривање Тока Рака Силикони Лигавче Носителот Клип Салфетка Д

12 Парчиња Лице Покривање Lanyard Носителот Лице за Покривање на Рака Продолжување Кука Не се Лизга Лице Покривање

DEN 287.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Пакет : вклучувајќи 12 парчиња шарени лице за покривање на рака продолжување кука, ослободување долго време носи уши' притисок, може да висат на лице опфаќа околу вашиот врат кога вие не треба да носат.Материјал : направен од силикон и нерѓосувачки клипови, нема да предизвика штета на вашето тело или вратот, убава боја правејќи го овој производ повеќе слатки, можете да ги испратите на вашите деца, пријатели, семејства, како прекрасен подарок.Големина : должината на овој лице за покривање на рака екстензија е 17 инчи, клипот е 2 инчи, лесни, elasticized влакна не се чувствуваат студ, за на врат, нема посочи рабовите и се протега до удобно се вклопуваат.Практична настава : одмор за вашите уши и дишете лесно, го задржи вашето лице го чисти и во близина, намалување на ризик од добивање на твоето лице bandanas валкани или губење на тоа кога поставување надолу или shoving тоа во вашиот џеб.Примена : погоден за лекарите, медицинските сестри, наставниците, канцеларија на персоналот, келнери, не мора да се грижите за губење на вашето лице за покривање; Можете да ја обеси цврсто околу вашиот врат за погодност.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата