.

.

Groen Z010034 Вентил Свет, 1/2 Npt

Groen Z010034 Вентил Свет, 1/2 Npt

DEN 23184.48

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Вистински ОЕМ замена дел.Groen одамна е позната по својата иновативност и квалитет во foodservice индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Groen Z010034 Вентил Свет, 1/2" Npt Вистински ОЕМ замена дел Groen одамна е позната по својата иновативност и квалитет во foodservice индустрија Употреба вистински ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата