.

.

SAMDEW Mobile Printer Складирање Торба Компатибилен со HP Танго/Танго X, HP Officejet 250/200, Пренослив Печатач за Носење за Патување, со Лаптоп Слој(до 14), Рамо & Количка Рака, Торба Сам?

SAMDEW Mobile Printer Складирање Торба Компатибилен со HP Танго/Танго X, HP Officejet 250/200, Пренослив Печатач

DEN 1103.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . 【Компатибилен Со】 : Пространа складирање оддел компатибилен со HP Танго/Танго X, HP officejet 200/250 печатач (други модели, ве молиме обратете се до овие 4 принтери големина).Печатач за складирање торба е додадена дебели заштитна подлога за заштита на печатач. 【Просторен Капацитет】 : Еден монтажни divider и два фиксни fastener ремени да се поправи mobile printer, останатите простор за печатач додатоци.Внатрешната патент мрежа џеб е дизајниран за А4, нема потреба да се свитка на хартија. 【Функционален Дизајн】 : Со посебен лаптоп складирање џеб, која може да се одржи до 14" лаптоп.Пред патент џеб може да се сместат преносни компјутери или други канцелариски материјали. 【Повеќе Сметководствена Начини】 : Монтажни рамо, рака ослободува вашите раце.Две поместена рачки за кратко растојание сметководствена.Назад количка рака прави торба лесно прилог на куферот се повлече-up се справи. 【Идеален за Патување/Работа】 : Печатач торба големина : 16" x 4" x 12", погоден за наставници, ученици, писатели, нето работници, канцелариски работници и луѓе од бизнис патувања.Идеален за користење и исто така погоден за домашна употреба.Специјално дизајнирани за преносни mobile printer, погоден за работници, студенти, работници, и луѓе од бизнис патувања.Идеален за користење и за домашна употреба.Што е нашата пренослив печатач за складирање торба главно е компатибилна со следниве 4 модели, за други модели, ве молиме обратете се до овие 4 модели големини.Компатибилен со HP Office Jet 200/250, HP Танго/Танго X. Со кој се одвојува divider, главната преграда може да се прилагоди според моделот на печатачот.Широк простор за складирање на печатач и други канцелариски материјали, како што се А4 хартија, држачи итн.Идеален за статистика & домашна употреба. 2 прилагодливи сврзувачки елементи да се поправи mobile printer.Мека перница се додава за да се спречи печатач од се оштетат кога се движат.Пред патент џеб за да ги зачувувате лаптоп (до 14").Мал џеб за лесен пристап до мобилни телефони или лаптопи.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата