.

.

Ќе Банани Медиум Куче Сад

Ќе Банани Медиум Куче Сад

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Нерѓосувачки Челик Внатрешна Сад.Меламнин Надворешниот Сад.Прст Дупки на секоја страна, да се овозможи лесно кревање кога ќе треба да се рефил.Суб-тропски ентериери се неизбежен со оваа шармантна Случува Банани средни куче сад.Однесувајте се кон вашиот pup да Карибите вибрации.Кучето чинии се изработени од лесен-за-чист, од нерѓосувачки челик со прст дупки на секоја страна, да се овозможи лесно кревање кога ќе треба да се рефил.Cutie Врски 2-парче куче чаши направи за лесно заменлив дизајн за да одговара décor или вашето домашно милениче расположение во моментов е известување.Надворешниот меламнин сад мерки 7" широк со отстранлив нерѓосувачки челик сад мерење 5.5" широк.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата