.

.

Кригла Куки Кафе Кабинет Кујна - Чаша Носителот Складирање Прибор Екранот Пиво Стакло Закачалка Сушење Rack(Пак за 2)

Кригла Куки Кафе Кабинет Кујна - Чаша Носителот Складирање Прибор Екранот Пиво Стакло Закачалка Сушење Rack(Пак

DEN 239.76

Залиха
Достапно за вашата нарачка

Заштеда на Простор : Ова кафе кригла носителот не само што ви помогне да заштедите простор на вашата кујна, но, исто така, донесе добар приказ ефект.Совршен Дизајн : новиот W облик дизајн држи чашата да се преполни заедно,традиционални, но не и недостаток на романтични.Високо-Квалитетни Материјали : Водоотпорен,анти- 'рѓа,трајни и' рѓа отпорни.Идеален за висат чаши и организирање на прибор.Лесен за Инсталација : Лесно за вас да го инсталиран под кабинет над нашите влажни бар.Тоа сигурно има чаши,вино, чаши, чаши кафе, carafes, teapots итн.Повеќе намени : Стилски дизајн кригла рек не само костим за бесење чаши и прибор за во кујна,но исто така одговараат за организирање на накит и облека во гардероба.Се споредуваат со други куки, Нашите кригла носителот се доволно далеку за разлика од куки, што е доволно за вас да се откажам чаши, тие нема да бидат преполни и бидете досадни се урна.Погоден за бесење кафе чаши, прибор за готвење, јадење облека, ракавици, и тенџере/тави, исто така, одлично за организирање прибор и накит.Оваа кука полица беше лесно да се инсталира под кабинет над нашите влажни бар.Тоа сигурно има чаши, кафе прелива преку уреди, carafes, teapots, да зачувате простор на вашиот кујна и прават тоа да изгледа многу чисти.Она Што Ќе Добиете : 2 Пакет Закачалка Полици & 4 Парчиња Завртки.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата